ZAMÓW suma: 0,00 zł
Polityka prywatności

Polityka prywatności


Poniżej przedstawiamy informacje na temat zasad gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach w serwisie internetowym należącym firmy Toolin Tomasz Majchrzak.

Administratorem danych osobowych gromadzonych w ramach strony internetowej jest:

Toolin Tomasz Majchrzak (zwana dalej Toolin) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Karola Libelta 34/2A, 61-707 Poznań, zarejestrowana w rejestrze działalności gospodarczej CEIDG, o numerze ewidencji podatkowej NIP: 788-108-68-95

 

Firma Toolin zobowiązują się do ochrony danych osobowych Użytkownika i zastosowania najwyższych standardów zabezpieczenia danych.

Toolin będzie przetwarzał dane osobowe  Użytkownika zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych i ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz innymi obowiązującymi przepisami prawa w celu przedstawienia ofert handlowych oraz zawarcia i realizacji umowy kupna i sprzedaży.

Dane osobowe będą udostępniane innym podmiotom tylko w przypadku udzielenia takiej zgody przez Użytkownika.  

Przekazanie danych osobowych przez Użytkownika ma charakter dobrowolny. Użytkownik ma w każdej chwili prawo do uzyskania informacji o  treści przetwarzanych danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcie o ile jest to zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, poprzez kontakt:

  1.      Telefoniczny, pod numerem 883 053 003,
  2.      W formie elektronicznej, na adres poczty elektronicznej sklep@toolin.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl